O nas

Najwyższa jakość usług, krótkie terminy realizacji!

Janusz Olszewski, wieloletni pracownik ASO Opel we Wrocławiu jest właścielem i założycielem JG Auto - Serwis, jest również kontrolerem jakości wykonywanych usług w warsztacie. JG Auto - Serwis przestrzega surowego kodeksu postępowania przy naprawachsamochodów stosując zalecenia producentów. Tylko najlepsze i najnowoczesniejsze warsztaty samochodowe mogą zagwarantować prawidłową obsługę pogwarancyjną. Nasza nowa siedziba wraz z nowocześnie zaprojektowanym obiektem zapewnia wyższy standard obsługi nowoczesnych aut. W celu zapewnienia wysokiej jakości usług, każdy czonek załogi jest regularnie oceniany przez własny zarząd oraz zewnętrznych inspektorów technicznych. Jednak, aby każdy mechanik nadążał za prężnie rozwijającym się rynkiem motoryzacyjnym i aby nowe technologie nie były mu obce, załoga na bieżąco korzysta z wszelakich szkoleń branżowych.

JG Auto - Serwis zainwestowało wiele środków aby warsztat był wyposażony w nowoczesne urządzenia serwisowe. Obecnie posiadamy wiele diagnoskopów uzywanych w serwisach autoryzowanych najbardziej popularnych marek na rynku polskim. Posiadamy również urządzenia multifunkcyjne (do wielu marek), ostatnio zakupiony sprzęt Snap-On, jest sprzętem używanym m. in. w USA, kanadzie, Wielkiej Brytanii i jest wykonany przez jedną z najlepszych firm na świecie produkucjącą urządzenia diagnostyczne dla przemysłu motoryzacyjnego.
Serwis wyposażony jest w 8 podnośników, 2 niezależne stanowiska diagnostyczne, 4-6 mechanicznych, halę do geometrii kół ze sprzętem Baissbarth VAG (używany w serwisach VW), oraz niezależne stanowisko do wymiany, wyważania oraz napraw kół. Wszystkie hale posiadają wygładzony beton aby zapewnić jak najlepsze warunki pracy oraz przede wszystkim niemalże sterylną czystość.

JG Auto - Serwis to nie tylko naprawy, ale również sklep z częściami samochodowymi. Połączenie on-line ze stanami magazynowymi największych hurtowni oraz stanami w magazynach ASO, zapewnia najlepsze ceny zakupu wybranych przez Państwa części.

W JG Auto - Serwis można odpocząć w poczekalni, napić się gorącej kawy i odprężyć się przed TV lub pracować przez internet dzięki sieci WiFi dostepnej nieodpłatnie.
design by : LEMONPIXEL.pl •