Serwis mechaniczny

W JG Auto-Serwis wykonujemy wszelkie naprawy począwszy od okresowych przeglądów olejowych, napraw silników, skrzyń biegów, układu hamulcowego, klimatyzacji, wulkanizacji na diagnostyce i naprawie elektroniki kończąc...

Tylko oryginalne części zamienne producenta lub ich wysokiej jakości odpowiedniki są stosowane podczas serwisowania i napraw, a nasze ceny robocizny są bardzo konkurencyjne, co więcej, naprawy wykonywane są dokadnie ze specyfikacją producentów samochodów. Oznacza to, że można otrzymać najwyższą jakość w rozsądnej cenie.

USŁUGA “ŚCIEŻKA ZDROWIA”

JG Auto-Serwis oferuje usługę o nazwie “Ścieżka Zdrowia zima/lato” dla wszystkich marek i modeli samochodów. Przegląd obejmuje m. in. układ hamulcowy, akumulator, opony, światła, wymianę oleju i filtrów, sprawdzenie płynu do spryskiwaczy, sprawdzenie zamarzalności płynu chłodniczego, sprawdzenie i uzupełnienie poziomu płynu hamulcowego i wspomagania.
W najbliższym czasie również mycie podwozia i nadwozia pojazdu.

ŚCIEŻKA ZDROWIA
Cenę usługi ustala się indywidualnie do modelu samochodu, natomiast nie przekracza ona 200zł.
Cena nie obejmuje mycia podwozia i nadwozia. Oferta jest całoroczna, aby Twój samochód był gotowy do wszelkich podróży, które zaplanujesz.
 
Niektóre z napraw mogą być przeprowadzone na poczekaniu, ale dzięki ciągłemu rozwojowi firmy w niedługim czasie będziemy mogli zapewnić Państwu auta zastępcze. Przeczytaj komentarze kilku z wielu zadowolonych klientów warsztatu na stronie REFERENCJE.

Znaczna liczba lokalnych firm korzysta z usług dostępnych w JG Auto - Serwis, świadczy to o zaufaniu tychże klientów do naszego serwisu. Umów się już dziś. Poznaj nas i poleć swoim znajomym. Gwarantujemy, że nie będziesz chciał korzystac z usłu konkurencji.

Załoga JG Auto - Serwis
design by : LEMONPIXEL.pl •