Klimatyzacja

Jak wszyscy wiem, klimatyzacja nie jest już zarezerwowana tylko dla najbardziej luksusowych samochodów.


Mimo, że większość pojazdów jest obecnie standardowo wyposażonych w klimatyzację, niewielu użytkowników zdaje sobie sprawę, ze również ten układ jest objęty harmonogramem sewisowania. Źle utrzymany klimatyzator może ograniczyć moc silnika pojazdu, doprowadzić drastycznie do wzrostu zużycia paliwa, a w skrajnych przypadkach być przyczyną uszkodzenia silnika i unieruchomienia pojazdu.

Warto róznież zauważyć, że jeślisystem klimatyzacji nie był serwisowany regularnie to mogą się w nim gromadzić szkodliwe zarodniki grzybów, szczególnie jeśli system nie był regularnie eksploatowany. Po uruchomieniu klimatyzacji zarodniki grzybów są uwalniane przez system wentylacyjny. Podczas wdychania mogą miec szkodliwy wpływ na zdrowie, oraz mogą wystąpić nieprzyjemne objawy grypopodobne.

Nie regularne serwisowanie systemu powoduje nie tylko brak schładzania powietrza w upalne lato, czy zaparowane szyby jesienią i zimą, ale przede wszystkim naprawa takich układów prawie zawsze okazauje się być znacznie droższa niż usługa serwisowa. Jak mówi stare przysłowie, “lepiej zapobiegać niż leczyć” W JG Auto-Serwis mechanicy, posiadają doświadczenie w serwisowaniu i naprawie układów klimatyzacji w pojazdach samochodowych. Wymieniamy filtry przeciwpłykowe, napełniamy lub uzupełniamy układ w czynnik chłodniczy oraz niezbędny olej z UV. Dzięki współpracy ze specjalistycznymi firmami serwisujemy również sprężarki oraz przewody klimatyzacji. Wszytko po to aby zapewnić Państwa, ze działanie układu jest bezpieczne i wydajne.

Aby uniknąć zmniejszenia wydajności klimatyzacji i zwiększenia rachunków za paliwo i przyszłych kosztownych napraw, umów się już dziś w JG Auto-Serwis.
design by : LEMONPIXEL.pl •